Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent vitae bibendum diam. Nulla accumsan iaculis ullamcorper. Nam tortor mauris, venenatis quis ultricies ac, feugiat porttitor risus. Morbi tortor mi, accumsan et porta vel, malesuada a ipsum. Praesent tempus placerat justo, a tincidunt nunc aliquam id.

strategiebetfair.blogspot.com

www.strategiebetfair.blogspot.com/ Jeżeli znasz się na sporcie to masz niebywałą okazję do tego by przekuć posiadaną przez siebie wiedzę na pieniądze. Nie ma tutaj mowy o żadnych "tradycyjnych" zakładach bukmacherskich, bo te są ryzykowne i częściej przynoszą straty, aniżeli zyski (nawet osobom bardzo zaznajomionym ze sportem).

Tymczasem znacznie łatwiej i bezpieczniej zarabia się pieniądze na giełdzie zakładów sportowych, Betfair. Najprościej można powiedzieć, że podobnie jak na innych giełdach tutaj też obstawia się spadki lub wzrosty. Jeśli uważasz, że kurs na daną drużynę jest za mały to grasz na jej zwycięstwo i odsprzedajesz zakład gdy cena wzrośnie.

W przeciwnym wypadku według tego co mówi strategia Betfair, jeśli cena Twoim zdaniem jest zdecydowanie za wysoka to "sprzedajesz zakład" (czyli obstawiasz spadek jego ceny), a gdy ta osiągnie dolny pułap, "odkupujesz" zakład i tym samym generujesz pewny zysk.

Być może nie jest to łatwe by uświadomić sobie jak działa ta giełda bez konkretnego przykładu, ale wystarczy wspomnieć o tym, że możesz odnotować zysk kilkuset euro zanim jeszcze zacznie się mecz. Brzmi zachęcająco ?

Szczegóły strony strategiebetfair.blogspot.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę strategiebetfair.blogspot.com:

www.strategiebetfair.blogspot.com/

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 12